Арт-вечір «Естетика українського інтер’єру: мистецтво простору»

Ukrainian Interiors in Bloom

30 жовтня | 15:00 | Львів, вул. Городоцька 104

Подія про стиль, що створює затишок

Закритий арт-вечір “Естетика українського інтер’єру: мистецтво простору” — це зустріч тих, хто цінує справжній комфорт, автентичність і глибину українського стилю.

Це не лише про дизайн — це про філософію життя, де кожен предмет має свою історію, а кожна деталь створює відчуття дому.

Це подія про стиль, який народжується у щирості, теплі й турботі, про простір, де краса поєднана з функціональністю.

Історія, що оживає у металі та дереві

Організатором арт-вечора є українська сімейна компанія Metal Land, бізнес з понад 20-річною історією, який створює інтер’єрні та ландшафтні вироби з металу, дерева та скла, які прикрашають не лише українські простори, а й вулиці Лондона.

Для бренду Metal Land метал — це не холодний матеріал, а символ опори й довговічності. Саме тому символом арт-вечора став металевий стільчик — як образ дитячих спогадів, бабусиної кухні, традицій і тепла, що не втрачають своєї цінності із часом.

На гостей чекатиме символічний подарунок — шоколадний стілець або металева брошкау формі стільчика для нагадування: затишок — це не мода, це стан душі.

Ukrainian Interiors in Bloom — подія, що об’єднала дві особливі енергії

Вишуканість і глибину бачення української дизайнерки з Лондону Анни Моніч та щирість і любов до автентичності засновниці Metal Land Людмили Турик.

Анна Моніч — відома українська дизайнерка, яка побудувала успішний бізнес у Лондоні, де вона проживає більше 20-ти років. Вона навчалася в одній із найпрестижніших дизайн-шкіл Великої Британії — KLC School of Design, а також співпрацювала з всесвітньо відомими дизайнерами, що сформувало її унікальний погляд на інтер’єри. У 2015 році Анна розпочала власну дизайнерську практику, а у 2022 відкрила студію та шоурум на Pimlico Road — одному з найвідоміших дизайнерських кварталів Лондона. Згодом шоурум перемістився у старий всім відомий район Челсі. Її нова колекція меблів із дуба, виготовлених в Україні, стала поєднанням європейського шарму та українського ремесла. У своїй творчості Анна поєднує історичні стилі, антикварні елементи та колекційні предмети ХХ століття, створюючи інтер’єри з характером і глибокою емоцією.

Людмила Турик, засновниця компанії Metal Land, — ідейна натхненниця заходу. Її прагнення — показати, що справжній затишок не зводиться до «ідеальної інстаграмної картинки». Це про автентичність, про дім, де кожна річ має свою історію, а краса — не показна, а тепла й рідна. Саме завдяки спільному баченню ця зустріч стане простором, де оживає українська естетика, народжена з глибини відчуттів, а не з трендів.

Атмосфера вечора

На гостей чекають:

  • мистецький діалог про естетику українського простору;
  • знайомство з творчим баченням Анни Моніч;
  • презентація виробів Metal Land;
  • атмосфера натхнення, краси й сучасної естетики.

Арт-вечір об’єднає провідних дизайнерів і міжнародних експертів, створюючи простір для обговорення тенденцій розвитку сучасного українського стилю.

м. Львів
egoist.lviv@gmail.com
+38 (097) 740 09 11

 

Журнал “ЕГОЇСТ” – медіаплатформа для вашого бізнесу

Підписуйтесь на нас в соцмережах